JoyRent - прокат електросамокатів в Кривому Розі

Оренда, прокат електросамоката - Кривий Ріг

Про нас

«JoyRent» - це повністю автоматизований прокат електросамокатів в Кривому Розі. Катайтеся на електросамокатах за доступною ціною та отримуйте позитивні емоції! Щоб орендувати самокат потрібен тільки телефон з інтернетом, пару кліків та ви вже можете насолоджуватися своєю поїздкою!

Хто сказав, що яскраві емоції не можна взяти в оренду? З «JoyRent» це просто, доступно, можливо!

Як це працює

  • Проста та швидка реєстрація з Вашого смартфона
  • Зручна та проста система розблокування самоката по QR-коду
  • Безкоштовне бронювання раз на добу *
  • Безпечна система оплати (Приват, Liqpay, GooglePay, ApplePay, карта Visa / Mastercard)
  • Не потрібно самостійно стежити за самокатом, заряджати його та обслуговувати, це робимо ми
  • Самокати розташовані в різних локаціях нашого міста
  • Різноманітний вибір безкоштовних паркувальних зон та зон з бонусами за парковку
  • Простота в управлінні з Вашого смартфона
appStoregooglePlay
Питання та відповіді
Завантажте додаток «JoyRent» в App Store або Google Play. При реєстрації вкажіть свій номер телефону та введіть код, який надійде на вказаний телефон по sms.
Після реєстрації, необхідно вказати спосіб оплати - прив'язати карту або поповнити баланс зручним способом - (Приват, Liqpay, GooglePay, ApplePay, карта Visa / Mastercard)
  • Якщо самокат поруч - відскануйте QR-код на кермі самоката через додаток або введіть його номер в спеціальне поле
  • Якщо поруч з Вами немає самокатів, перейдіть в додаток, безкоштовно * забронюйте найближчий самокат, який бажаєте орендувати, дійдіть до нього, відскануйте QR-код або введіть його номер в спеціальне поле для початку поїздки
Після сканування QR-коду Ви почуєте звуковий сигнал самоката, який буде означати початок поїздки, екран самоката активується. Після цього необхідно прибрати підніжку, натиснути кнопку газу, відштовхнутися однією ногою кілька разів для розгону самоката. До закінчення поїздки обидві ноги повинні знаходиться на платформі самоката. Під час руху використовуйте захисне спорядження, шолом, дотримуйтесь ПДР.
Бронювання самоката5 хвилин безкоштовно, далі 1 грн / хвилина
Початок поїздки / Розблокування самоката10грн
ПоїздкаПн - Чт: 3 грн / хвилина
Пт - Нд: 3.5 грн / хвилина
Пауза1 грн / хвилина
В`їзд у заборонену зонуштраф 50 грн

Дві та більше осіб на самокаті - це небезпечно через збільшення навантаження на скутер та через зниження його маневреності. Ви можете не впоратися з керуванням та зробити наїзд на перешкоду, впасти, завдати шкоди своєму здоров'ю, здоров'ю інших людей, розбити самокат.

За поїздку більше однієї людини на самокаті передбачений штраф. Ми за Вашу безпеку та безпеку інших людей.

Двигун самоката розрахований на досить велике навантаження до 200 кг, однак його робота може бути некоректною при перевищенні ваги в 130-150 кг. Це може знизити маневреність самоката та його керованість.
Зони для поїздок та парковки виділені в карті додатки. Зони розширюються.

Для вашої зручності в додаток вказується рівень заряду кожного самоката. При виборі самоката рекомендуємо звертати увагу на заряд батареї та вибирати з максимальним.

Також Ви можете вибрати найближчий самокат та доїхати до самоката з максимальним зарядом, щоб не переживати на рахунок тривалості поїздки.

Як тільки заряд самоката стане низьким самокат перейде в еко-режим, поступово знижуючи швидкість та потужність до повної зупинки. Якщо таке сталося, рекомендуємо доїхати до зони паркування та поміняти самокат на інший, в якому буде повний заряд.

Місце для паркування відображаються на карті додатки кольором. Тільки в таких паркувальних зонах можливо завершити поїздку, далі натисніть в додаток "Завершити поїздку" та сфотографуйте припаркований самокат, тим самим Ваша поїздка буде завершена. У випадках крайньої необхідності, для Вашої зручності, передбачена платна можливість залишити самокат поза зоною паркування.
Кожна поїздка на наших самокатах застрахована. У разі настання страхового випадку, постраждала особа має звернутися протягом 3-х днів від моменту настання нещасного випадку.
Контакти Ensuria:
Телефон: +38 (044) 390 00 05
Месенджери: Ensuria